Co proponujemy?

Opieka dzienna

Opieka w relacji bliskości dla Dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Projekt edukacyjny dla starszych Dzieci – alternatywa dla przedszkola.

Tworzymy warunki
– domowe
– bezpieczne,
– dostosowane do potrzeb i możliwości Dzieci.

Towarzyszymy Dzieciom w relacji bliskości, nieoceniającym podejściu bez kar i nagród, korzystając z mocy komunikacji empatycznej NVC.

Żyrafi Domek to miejsce gdzie potrzeby i emocje Dzieci i Dorosłych są tak samo ważne.

Rekrutacja

Rekrutacja odbywa się w ciągu całego roku, w zależności od dostępności wolnych miejsc.

Następuje ona w kilku krokach:

1. Rozmowa telefoniczna

Cenna jest dla nas rozmowa, poznanie potrzeb Rodziców, planowanego momentu rozpoczęcia przygody z Punktem Opieki Dziennej oraz spójności w kwestii podejścia do tematu wychowania Dzieci. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty oraz wysokość opłat? Zadzwoń do Nas, a odpowiemy na wszystkie pytania!

tel.
513 369 998
731 730 740
662 606 606

2. Kontakt mailowy

Po rozmowie telefonicznej przesyłamy Rodzicom wszystkie dokumenty do zapoznania się. Dopiero po zapoznaniu się z dokumentami Rodzic decyduje czy chce wraz z Dzieckiem odwiedzić Żyrafi Domek. Na spotkanie zazwyczaj zapraszamy kilkoro Rodziców z Dziećmi. W trakcie spotkania odpowiadamy na wszystkie pytania oraz oprowadzamy po naszym Punkcie Opieki. Dzieci w tym czasie mogą swobodnie doświadczać przestrzeni Żyrafiego Domku.

3. Podpisanie umowy

Podpisanie umowy oraz wybranie terminu rozpoczęcia Adaptacji jest ostatnim etapem rekrutacji. Gwarancją rezerwacji miejsca w Punkcie Opieki Dziennej Żyrafie Mamy jest również dokonanie opłaty rekrutacyjnej.

Okres urlopowy

Aby zadbać o jasność chcemy teraz już dać znać, że okres urlopowy w Żyrafim Domku przypada na lipiec oraz tydzień ferii zimowych. Jest to czas potrzebny na remont oraz regenerację sił i ładowanie zasobów, bardzo ważnych w pracy z drugim Małym Człowiekiem. Tego czasu potrzebujemy my jako nauczyciele, ale też z doświadczenia zawodowego wiemy, że jest on wartościowy dla Dzieci.

Wyżywienie

Posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) do Żyrafiego Domku dostarcza nam firma cateringowa.